1953 Opel Blitz
Beschrijving
Opel Blitz Pritsche Platte bak
Te koop wegens omstandigheden (ziekte): een bijzonder mooie en goede Blitz.
De auto is 7 jaar geleden helemaal gerestaureerd, opnieuw gespoten in prachtig rood (fotoreportage beschikbaar) en is nog als nieuw met nieuwe banden en onlangs nog een nieuwe accu van 6 volt. Na de restauratie is er helaas nauwelijks mee gereden.
De auto rijdt, stuurt en remt prima en heeft een gereviseerde motor ( 2.5 liter (2473 cc) zescilinder lijnmotor) zodat u jaren lang met veel plezier en zonder kosten kan genieten van deze bijzondere vrachtwagen.
Het bouwjaar is 1953. De prijs voor deze uitzonderlijke Blitz is VB € 10500.
De auto staat in Nederland (Zwolle) en heeft een compleet Nederlands kenteken zodat ook overzetten op een buitenlands kenteken geen enkel probleem is.
Als u geïnteresseerd bent in de aankoop van een Opel Blitz moet u deze zeker komen bekijken. De keuze zal dan snel gemaakt zijn.
Verkoper
Wildekampsweg 101
8091GJ Wezep
Nederland

























