1955 Fordson Major
Beschrijving
Te koop aangeboden: Fordson Major uit 1955, voorzien van de bekende 4-cilinder dieselmotor van circa 40 pk.
De Fordson is technisch uitgebreid aangepakt. De motor is volledig gereviseerd en de tractor start en loopt goed. Ook lekt de motor geen olie. Van de uitgevoerde werkzaamheden is een uitgebreide fotoreportage aanwezig.
Daarnaast zijn er nieuwe achterspatborden gemonteerd.
Optisch moet de tractor nog worden gerestaureerd. Juist daardoor is dit een interessant exemplaar voor iemand die een Fordson Major zoekt waarbij het technische gedeelte al grotendeels in orde is en hem vervolgens zelf optisch naar eigen wens wil restaureren en afwerken.
Bij de tractor zijn diverse originele en interessante onderdelen aanwezig:
* Gereviseerde 4-cilinder dieselmotor
* Nieuwe achterspatborden
* Nederlands kenteken
* Achterbanden 19.6 / 30 inch
* Heflatten aanwezig
* Dorspoelie / riemschijfaandrijving aanwezig
* Trekvoorziening aanwezig
* Uitgebreide foto's van de technische revisie
Een mooie basis voor een liefhebber die een technisch goede Fordson Major zoekt en het leuk vindt om de optische restauratie zelf verder af te maken.
De tractor kan bij serieuze interesse uiteraard worden bekeken en proefgedraaid.
Prijs: €3.500,-
Bij serieuze interesse graag een bericht.
Verkoper
Jan van Brabantstraat 47
5282NT Boxtel
Nederland




















