Te koop
Je bent hier: Oldtimers te koop > Oldtimer auto's > 1994 Mercedes 600 SL

1994 Mercedes 600 SL

bieden vanaf € 9.000
Delen

Advertentie

Referentie
TKV-398291
Publicatie
17-10-2026
Categorie

Kenmerken

Merk
Model
Bouwjaar
1994
Versnellingen
automatisch
Vraagprijs
€ 9.000

Beschrijving

ALGEMEEN:
Mercedes-Benz 600SL uit 1994 met ongeveer 113.000 kilometer. Inclusief zowel cabrio-dak als hardtop. Deze exclusieve MB 600 SL V12 verkeert in een zeer originele staat, behoudt zijn interieurbekleding, de twee originele sleutels en de fabriekshouten afwerking, alles in een uitstekende staat van gebruik en onderhoud gezien de lage kilometerstand. Het R129-model, uitgerust met de legendarische V12 M120-motor, vertegenwoordigt de top van Mercedes-Benz-ingenieurswerk uit de jaren negentig; een ware technologische juweel waarvan relatief weinig exemplaren zijn geproduceerd, wat het tot een geweldige investering maakt.

CARROSSERIE EN LACK:
De lak behoudt een intensive glans met slechts enkele minimale defecten die zichtbaar zijn in de fotoreportage. Op het harde dak bevindt het bekleding zich lichtelijk los. De hydraulische cilinders van het capot-systeem zijn recent gerepareerd om een lekkage op te lossen, waardoor het mechanisme momenteel perfect functioneert. Het doek verkeert in goede conditie en het kunststof van de achterruit blijft transparant.

MECHANISCH:
De motor start zeer goed en loopt soepel, net als de transmissie die soepel schakelt. De lagere toeren vertonen geen roest of aanwijzingen van eerdere ongevallen en laten een uitstekende staat van onderhoud zien. In de zomer, zodra de motor op bedrijfstemperatuur komt, valt het starten na opwarmen even tegen totdat hij afkoelt (nog te controleren door technische dienst). De nieuwste eigenaar heeft verschillende onderhoudsbeurten bij de officiële Mercedes-Benz-dealer uitgevoerd.

INTERIEUR:
Het stuurhuis is volledig bekleed met leer en hout, uitgerust met de maximale uitrusting van die tijd, zoals verwarmbare stoelen, elektrisch verstelbare stoelen met geheugen en Tempomat, evenals audiosysteem. Alle meters van het dashboard en de airconditioning werken naar behoren. De bestuurderstoel vertoont een slijtage/scheur aan de linker oorklep door het in- en uitstappen van de bestuurder, terwijl de rest van de bekleding in goede staat verkeert.

DOCUMENTATIE:
De facturen van onderhoud bij de officiële Mercedes-Benz-service zijn aanwezig, evenals een evaluatievideo van de staat van het voertuig die is gemaakt in de faciliteiten van de officiële Star Madrid Retail. Dit alles wordt meegedeeld aan de nieuwe eigenaar.

AFHALEN / LEVERING:
Het voertuig is gelegen in Madrid, Spanje. Bij gunning wordt tot 20 dagen gratis opslag aangeboden.

ANDERE INFORMATIE:
We beschikken over de gedetailleerde video van de laatste keuring bij Star Madrid Retail, samen met de bijbehorende factuur.

bezoek website

Advertentie

Referentie
TKV-398291
Publicatie
17-10-2026
Categorie

Kenmerken

Merk
Model
Bouwjaar
1994
Versnellingen
automatisch
Vraagprijs
€ 9.000

Verkoper

Naam
Catawiki
Adres

Nederland

route plannen
E-mail
terug naar overzicht andere Mercedes oldtimers
Patiperra - oldtimerreizen
Oldtimer-Verzekering.nl
Freighthammer - importeren en exporteren van oldtimers
Auctim online auctions
C&C Parts - gespecialiseerd in remonderdelen
Oldtimerfarm - verkoop in opdracht van oldtimers - Aalter
Waardetaxaties.nl - uw expert in taxeren van oldtimers
Klassiek Aktief - service, reparatie en verkoop
Millers Oils voor oldtimers
Catawiki online oldtimer veiling
Klassiek & Techniek - Het leukste klassieker-magazine
DeLeon - Classis Investment Cars
OptiMate druppelladers
Autominiaturen Schuiten
Wens jij ook publiciteit via Oldtimerweb? Neem dan vrijblijvend contact op voor meer info.
Millers Oils voor oldtimers
Catawiki online oldtimer veiling
Klassiek & Techniek - Het leukste klassieker-magazine
DeLeon - Classis Investment Cars
OptiMate druppelladers
Autominiaturen Schuiten