Te koop
Je bent hier: Oldtimers te koop > Oldtimer auto's > 1968 Daimler 250 V8 Saloon

1968 Daimler 250 V8 Saloon

bieden vanaf € 550
Delen

Advertentie

Referentie
TKV-398093
Publicatie
10-10-2026
Categorie

Kenmerken

Merk
Model
250 V8 Saloon
Bouwjaar
1968
Versnellingen
automatisch
Vraagprijs
€ 550

Beschrijving

GENERAL:
Daimler - 250 V8 Berline - 1968 Daimler MKII. In de staat waarin hij verkeert is het een auto die ideaal is om rendabel te maken, voor het vervoer van beroemdheden en evenementen voor cinema en bruiloften. Als interessant weetje over het model viel de Daimler 250 V8 (gebaseerd op de carrosserie van de iconische Jaguar Mk II) op door zijn lichte legering V8-motor die was ontworpen door Edward Turner, welke aanzienlijk lichter was dan de zescilindermotor van Jaguar, waardoor een betere gewichtsverdeling en een zeer evenwichtig en soepel gedrag ontstond.

CARROSSERIE EN LAK:
De carrosserie is onlangs gepolijst en heeft nu een zeer intense glans. Omdat de auto al vele jaren bestaat, heeft de lak tekeningen van de tijd en enkele vlekken, maar hij kan perfect gebruikt worden in de staat waarin hij verkeert.

MECANICA:
Mechanisch functioneert de auto goed bij zowel koude als warme motor, maar hij is vele jaren niet regelmatig gebruikt geweest, dus het is aan te raden een grondige inspectie en afstelling te laten uitvoeren. De automatische transmissie schakelt soepel en de achtcilindermotor loopt erg zacht, en destijds was dit de topuitvoering. Er is zojuist een sanering aan de onderkant en de zijkanten uitgevoerd om wat roest te verwijderen, waardoor er bijna geen roest meer is om je zorgen over te maken.

INTERIOR:
Het interieur is zeer origineel bewaard met originele bekleding, die in goede staat verkeert met enkele minimale scheurtjes door gebruik en de tijd. De houten elementen van het interieur hebben wat restauratie nodig, ze zijn wel in orde maar vertonen verkleuring door tijd en zonlicht.

DOCUMENTATIE:
De APK is geldig en kan zonder problemen rijden.

RECOGIDA:
De auto bevindt zich in Madrid, Spanje. Bij toewijzing hebben we 20 dagen opslag."}

bezoek website

Advertentie

Referentie
TKV-398093
Publicatie
10-10-2026
Categorie

Kenmerken

Merk
Model
250 V8 Saloon
Bouwjaar
1968
Versnellingen
automatisch
Vraagprijs
€ 550

Verkoper

Naam
Catawiki
Adres

Nederland

route plannen
E-mail
terug naar overzicht andere Daimler oldtimers
Oldtimer-Verzekering.nl
Klassiek Aktief - service, reparatie en verkoop
Waardetaxaties.nl - uw expert in taxeren van oldtimers
Freighthammer - importeren en exporteren van oldtimers
Patiperra - oldtimerreizen
C&C Parts - gespecialiseerd in remonderdelen
Oldtimerfarm - verkoop in opdracht van oldtimers - Aalter
Auctim online auctions
Millers Oils voor oldtimers
Catawiki online oldtimer veiling
Klassiek & Techniek - Het leukste klassieker-magazine
DeLeon - Classis Investment Cars
OptiMate druppelladers
Autominiaturen Schuiten
Wens jij ook publiciteit via Oldtimerweb? Neem dan vrijblijvend contact op voor meer info.
Millers Oils voor oldtimers
Catawiki online oldtimer veiling
Klassiek & Techniek - Het leukste klassieker-magazine
DeLeon - Classis Investment Cars
OptiMate druppelladers
Autominiaturen Schuiten