1967 Jaguar MKII
Beschrijving
Jaguar MK2 3.8 | Uitvoerig Gerestaureerd | Overdrive | 1967
Highlights:
- Uitvoerig gerestaureerd - 3.8 liter 6-cilinder motor met handgeschakelde versnellingsbak met overdrive - Gunmetal Grey lakwerk - Bordeaux rood interieur Uitvoerig gerestaureerde Jaguar MK2 3.8 te koop Toen Jaguar in 1959 de Mk2 introduceerde, zette het merk in één klap de standaard voor de sportieve sportlimousine. De 3.8 was daarbij altijd de meest begeerde uitvoering: met de legendarische 3.8 liter zescilinder motor met dubbele bovenliggende nokkenassen was dit in de jaren zestig een van de snelste vierdeurs auto's ter wereld, zowel op het circuit als op de openbare weg. Deze Jaguar Mk2 uit 1967 is uitgevoerd met de handgeschakelde versnellingsbak met overdrive, waarmee de zescilinder op snelwegtempo aangenaam blijft draaien, en beschikt over schijfremmen rondom, in die tijd bepaald geen vanzelfsprekendheid. Verder is de auto voorzien van een roestvrijstalen uitlaatsysteem. Dit exemplaar is uitvoerig gerestaureerd, waarbij de authentieke sfeer van de auto zorgvuldig behouden is gebleven.
Jaguar MK2 3.8 in Gunmetal Grey te koop Het Gunmetal Grey lakwerk past uitstekend bij het karakter van de Mk2 en laat de gespierde welvingen over de wielkasten en de strakke daklijn mooi tot hun recht komen. Het vele chroom versterkt dat beeld: de forse bumpers, de omlijsting van de ruiten, de sierlijst over de flank, de springende Jaguar op de neus en de extra lampen naast de grille. De chromen spaakwielen vormen de kroon op het geheel en geven deze Mk2 een onmiskenbaar sportieve verschijning. Binnenin wacht een echt Brits interieur: de originele bordeaux rode lederen bekleding draagt een fraaie patina en vertelt het verhaal van de auto, terwijl het houten dashboard met de klassieke Jaguar-klokken, de houten deurlijsten en de rode tapijten de sfeer compleet maken. Het sportieve Nardi stuurwiel sluit daar perfect op aan. De combinatie van het grijze lakwerk met het warme, diep bordeaux rode interieur is klassiek Engels en oogt buitengewoon smaakvol. Een Mk2 3.8 met handbak en overdrive rijden is een belevenis die maar weinig klassiekers evenaren.
Jaguar Mk2 3.8 kopen? Bent u op zoek naar een Jaguar Mk2 uit 1967? Laat dan uw gegevens achter via het contactformulier op deze pagina of bel direct met +31 416 751 393. Onze verkopers geven u graag antwoord op al uw vragen of maken zelfs een persoonlijke shopvideo voor u.
Inkoop, inruil en bemiddeling mogelijk. Levering in België met oldtimer inschrijving mogelijk. U betaalt geen import-taksen. Wij kunnen helpen met financiering. Vraag ons verkoopteam.
Verkoper
Kleiweg 1
5145 NA Waalwijk
Nederland
























