Te koop
Je bent hier: Oldtimers te koop > Oldtimer auto's > 1985 Volkswagen LT 35

1985 Volkswagen LT 35

€ 16.497
Delen

Advertentie

Referentie
TKV-393556
Publicatie
03-05-2026
Categorie

Kenmerken

Merk
Model
LT 35
Bouwjaar
1985
Versnellingen
manueel
Vraagprijs
€ 16.497

Beschrijving

Zeer nette VW LT 35 uit 1985, 6 persoons, MRB vrij
Brandweer bus, Camper, Oldtimer, 'Multivan', Volkswagen bus

Deze VW LT35 is zijn carrière begonnen als Brandweer bus bij een Oostenrijks brandweerkorps.
Via 1 particuliere eigenaar is hij in 2022 naar Nederland gekomen, waar wij de eerste Nederlandse eigenaren zijn.
De afgelopen jaren hebben wij deze bus in de Oldtimer overgangsregeling gehad (dus er is niet in de winter mee gereden). Voor ons was het geen dagelijks vervoersmiddel, maar eentje die incidenteel gebruikt werd als klus-bus voor vervoer van materialen en gereedschap of als Camper voor een weekendje weg of op vakantie. Tussendoor werd hij netjes verzorgd en stond hij ofwel binnen ofwel overdekt.

Technisch is hij in topstaat en hebben we er de afgelopen jaren ook veel in geïnvesteerd;
- Nieuwe distributieriem, waterpomp, spanrol en V-snaar
- Kleppen gesteld
- Gehele brandstofsysteem vervangen (nieuwe tank, leidingen, pomp, filter, alles)
- Carburateur gereviseerd
- Gehele ontsteking systeem aangepakt (nieuwe bobine, rotor en rotorkap, bougiekabels, bougies) en elektronische ontsteking ingebouwd.
- Differentieel olie en versnellingsbak olie ververst
- En uiteraard ook het 'normale' onderhoud uitgevoerd zoals vervangen van olie en filter, luchtfilter, remvloeistof etcetera
Verder is er een op maat gemaakt aluminium dakrek op gekomen, zijn er verstralers voor en een werklamp achter geïnstalleerd, hebben wij hem geïsoleerd met Armacell Armaflex, is er een camper-raam geplaatst en heeft hij officieel 6 zitplaatsen op kenteken (RDW-rapport aanwezig).

Volkswagen LT35
Bouwjaar 1985
2.4 liter 6 cilinder benzine 90 PK
Km stand 46.900
APK tot 25-9-2027
Dubbel lucht
1500 kilo laadvermogen
2000 kilo trekgewicht

Onze ervaring is dat hij prima mee kan in het dagelijks verkeer. Er is genoeg power om de vrachtwagens voorbij te gaan en een cruise snelheid van rond de 100Km/u aan te houden. Wie echter veel 's nachts op de weg zit en liever met 130+ over de wegen blaast kan beter naar wat anders zoeken. Heel ontspannen rijden dus, zeker met al die duimpjes die omhoog gaan als mensen je begroeten.
Sinds vorig jaar is het een echte oldtimer dus mag je er het hele jaar mee rijden en hoeft er geen wegenbelasting meer betaald te worden!
Vanwege de oldtimer status mag hij ook alle milieu-zones in!

Reden verkoop
Wij hebben sinds kort een bootje. Daar gaat nu de meeste aandacht en tijd naartoe. De verwachting is dat we nog maar zeer weinig gebruik gaan maken van de Camper en dat hij meestentijds stil komt te staan. Dat vinden we zonde dus we hopen dat we er nu een andere liefhebber voor vinden.

Ik zal vast nog wel iets vergeten zijn, maar wie serieus geïnteresseerd is wordt ook serieus te woord gestaan voor informatie dus schroom niet. Koopjes jagers kunnen beter verder kijken. Dit is een nette, eerlijke bus en wij verwachten dat geïnteresseerden de bus, en ons, ook zo behandelen.

Advertentie

Referentie
TKV-393556
Publicatie
03-05-2026
Categorie

Kenmerken

Merk
Model
LT 35
Bouwjaar
1985
Versnellingen
manueel
Vraagprijs
€ 16.497

Verkoper

Naam
Bernard
Adres

2402NH Alphen ad Rijn
Nederland

route plannen
E-mail
terug naar overzicht andere Volkswagen oldtimers
Oldtimerfarm - verkoop in opdracht van oldtimers - Aalter
Freighthammer - importeren en exporteren van oldtimers
Waardetaxaties.nl - uw expert in taxeren van oldtimers
Auctim online auctions
Klassiek Aktief - service, reparatie en verkoop
Legendary Classics - verkoop van oldtimers
C&C Parts - gespecialiseerd in remonderdelen
Oldtimer-Verzekering.nl
Millers Oils voor oldtimers
Catawiki online oldtimer veiling
Klassiek & Techniek - Het leukste klassieker-magazine
DeLeon - Classis Investment Cars
OptiMate druppelladers
Autominiaturen Schuiten
Wens jij ook publiciteit via Oldtimerweb? Neem dan vrijblijvend contact op voor meer info.
Millers Oils voor oldtimers
Catawiki online oldtimer veiling
Klassiek & Techniek - Het leukste klassieker-magazine
DeLeon - Classis Investment Cars
OptiMate druppelladers
Autominiaturen Schuiten