1965 Bentley S3
Beschrijving
Als opvolger van de Bentley S2 werd in 1962 de stijlvolle Bentley S3 gepresenteerd. Deze luxueuze limousine onderging een aantal wijzigingen ten opzichte van het voorgaande model, zoals een lagere grille en gewijzigde koplampen. Met als resultaat een schitterende sedan met, zonder enige twijfel, een royal-class allure. Deze prachtige Bentley S3 is geproduceerd in 1964 en in januari 1965 geregistreerd. De auto is begin jaren 90 volledig gerestaureerd en sindsdien zorgvuldig onderhouden. In 1999 is deze stijlvolle limousine in Nederland gekomen.
Het lijnenspel van deze schitterende Bentley S3 is niet alleen uiterst stijlvol, maar wordt ook nog eens perfect geaccentueerd door de sublieme two-tone kleurencombinatie donkerblauw met lichtblauw metallic. Het geeft deze luxueuze britse klassieker extra allure en vormt een perfecte combinatie met het lichtblauw lederen interieur. Deze Bentley S3 is nog in zeer goede conditie, al zijn er uiteraard diverse gebruikerssporen te zien. Deze stijlvolle royal-class sedan is technisch goed onderhouden (waarvan recent een onderhoudsfactuur van ruim € 7.000,00).
De stijlvolle two-tone carrosserie kleur donkerblauw / lichtblauw is, op een aantal gebruikerssporen en ouderdomssporen na, in goede conditie. De lak heeft een diepe en mooie glans en is in goede staat. De diverse chroom- en sierdelen zijn in goede conditie en dit geldt ook voor de rubberdelen en afwerkingen. De carrosseriedelen sluiten goed op elkaar aan en de portieren sluiten goed en degelijk.
Het interieur is in bijzonder goede conditie. Tijdens de restauratie in het verleden, is er voor gekozen om zoveel mogelijk de originaliteit te behouden. Dat heeft ervoor zorgt dat het interieur sporen van patina heeft en tevens in zeer goede staat is. Het lichtblauw lederen interieur is in bijzonder goede conditie en ademt de luxe sfeer uit de jaren 60. De stoelen en ook de luxe achterbank zitten bijzonder comfortabel. Het houtwerk is nog in zeer goede staat en ook de diverse chroom- en sierdelen zijn in bijzonder goede conditie. Alle instrumenten werken nog naar behoren. Rijden in deze luxueuze en comfortabele saloon is een heerlijke belevenis.
De laatste eigenaar heeft deze Bentley S3 in bezit gehad vanaf 2002 en altijd goed onderhouden. De laatste factuur (van een Bentley specialist) is aanwezig en ook diverse APK rapporten zijn bij de auto aanwezig. Deze auto rijdt bijzonder comfortabel en de automatische transmissie schakelt bijzonder soepel. Door de aanwezige stuurbekrachtiging is de stuurbediening zeer licht en soepel. De remmen voelen stevig en goed aan, waardoor het heerlijk rijden is met deze royal-class Bentley. Deze auto is niet alleen een kunstwerk om naar te kijken, maar vooral om heerlijk mee te rijden!
Zie onze website https://www.klassiekaktief.nl. Voor bezichtiging verzoeken wij u vriendelijk eerst een afspraak te maken.
Verkoper
Stationsweg 416
3925 CG Scherpenzeel
Nederland