Te koop
Je bent hier: Oldtimers te koop > Oldtimer auto's > 1979 Lancia Beta Coupe

1979 Lancia Beta Coupe

€ 5.000
Delen

Advertentie

Referentie
TKV-385202
Publicatie
14-05-2025
Categorie

Kenmerken

Merk
Model
Bouwjaar
1979
Versnellingen
manueel
Vraagprijs
€ 5.000

Beschrijving

Deze auto wordt aangeboden bij jenden auctions! 14-05-2025 / 29-05-2025
U kunt zich gratis registreren en een bod uitbrengen.
De aangegeven prijs is de startprijs. Biedingen worden uitsluitend geaccepteerd via jenden auctions.
www.jenden.eu

Lancia Bèta Coupe

Year: 1979

Mileage: 29.489 km. (Read of odometer.)

Engine: 1.297 cm3 – 4 inline – 82HP

Transmission: Manual

Documents (country): the Netherlands

Location: the Netherlands

Type seller: Classic Car Dealer
-This item has a minimumprice set by the seller.

NL:

De Lancia Beta is een auto uit de middenklasse die van 1972 tot 1984 door de Italiaanse autofabrikant Lancia geproduceerd werd. De wagen is vernoemd naar de tweede letter van het Griekse alfabet als voortzetting van de naamgeving die Lancia tijdens zijn eerste bestaansjaren gebruikte. Aanvankelijk was de Lancia Beta alleen als vierdeurs hatchback (Berlina) beschikbaar. Later kwamen er nog andere carrosserievarianten bij: een tweedeurs Beta Coupé, een driedeurs Beta HPE shooting brake, de Beta Spider cabriolet met targa-dak en rolbeugel en de vierdeurs Beta Trevi sedan

In het voorjaar van 1974 kwam de Beta Coupé op de markt. Het ontwerp was van Piero Castagnero, die in de jaren 60 ook al de Lancia Fulvia Coupé getekend had.
De Beta Coupé was gebaseerd op een verkorte bodemplaat van de Berlina en werd aangedreven door de 1,6 en 1,75-liter motoren met dubbele nokkenas van respectievelijk 109 en 120 pk. Deze modellen werden officieel aangeduid als de 1600 en 1800. De uitrusting werd opgewaardeerd in vergelijking met de sedan.
In 1975 kreeg de Beta Coupé een kleine facelift met een licht gewijzigde motorkap en een zwart radiatorrooster met verchroomde strips. Na de stopzetting van de Fulvia Coupé in 1976 werd ook de Beta Coupé uitgerust met de 1,3-liter motor van de Berlina om een coupé te kunnen blijven aanbieden in de 1300 klasse.

De Lancia welke wij u hier aanbieden betreft er een zoals deze laatste; een Lancia Beta Coupe met de 1300 motor.
Afkomstig uit Italie en reeds geimporteerd naar Nederland en voorzien van een Nederlands kenteken.
Voorzien van een APK keuring tot juni 2025. Het lakwerk kent wat gebruikerssporen, maar absoluut geen roest!

Uitgevoerd in de schiiterende donkerrode kleur: Rosso Arcoveggio, bijna tegen het bruin aan dit in combinatie met het velours gele interieur is een lust voor het oog om te zien.
Met achterin de voorgevormde zitplaatsen is het een voorloper op de gran turismos...
Een zeer stijlvolle Italiaanse klassieker.

Please notice:

We recommend that you view the vehicle, so that you know for sure what you are buying.
A viewing is possible by appointment via the jenden servicedesk. Of course we strive to, by means of photos and text to create the best possible impression. The European Distance Selling Act does not apply to jenden's services. This concerns a combined online and public auction.

Buyingcommision is 5%, with a minimum of € 750,- and a maximum of € 7.500,- excl VAT. Your bid via jenden is a legal binding offer, see the general terms and conditions.

Transport:
We can help with transport to your address! In cooperation with professional transport companies, at a very competitive rate.

Anti Sniper Protection:
To give all interested bidders a fair chance, we use a fair anti-sniper system.
If a bid is placed in the final 3 minutes, the bidding period is automatically extended by 10 minutes. With this system everyone has an equal chance.

bezoek website

Advertentie

Referentie
TKV-385202
Publicatie
14-05-2025
Categorie

Kenmerken

Merk
Model
Bouwjaar
1979
Versnellingen
manueel
Vraagprijs
€ 5.000

Verkoper

Naam
jenden auctions
Adres

Rivierkade 8b
4931AA Geertruidenberg
Nederland

route plannen
Telefoon
+31 (0)6 505 84 645
+31 (0)6 505 84 645
E-mail
terug naar overzicht andere Lancia oldtimers
Freighthammer - importeren en exporteren van oldtimers
Auctim online auctions
Waardetaxaties.nl - uw expert in taxeren van oldtimers
Oldtimer-Verzekering.nl
Klassiek Aktief - service, reparatie en verkoop
Oldtimerfarm - verkoop in opdracht van oldtimers - Aalter
Legendary Classics - verkoop van oldtimers
Catawiki online oldtimer veiling
Klassiek & Techniek - Het leukste klassieker-magazine
DeLeon - Classis Investment Cars
Marlog Car Handling - verschepen en importeren van oldtimers
Autominiaturen Schuiten
Wens jij ook publiciteit via Oldtimerweb? Neem dan vrijblijvend contact op voor meer info.
Catawiki online oldtimer veiling
Klassiek & Techniek - Het leukste klassieker-magazine
DeLeon - Classis Investment Cars
Marlog Car Handling - verschepen en importeren van oldtimers
Autominiaturen Schuiten